Vakıfbank KOBi’lere Özel Yatırım Kredisi Kampanyası

Ticari işletmeler için en büyük problem olan nakit problemi artık sorun olmaktan çıkıyor. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan KOBİ’ler için bankalardan destek üstüne destek geliyor. Bu desteklerden biri ise ülkemiz ekonomisine her daim destek olan VakıfBank’tan Avrupa Yatırım Bankası Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi fırsatı.

Kampanya kapsamında sunulan fırsatla KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu kredi finanse ediliyor. VakıfBank’ın Avrupa Yatırım Bankası ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, Vakfbank müşterilerine uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle işletme, ihracat ve yatırım kredisinden yararlanma imkanı sunuluyor. Bu fırsattan faydalanan KOBİ’ler işletme faaliyetleri sırasında ortaya çıkan ihtiyaçlarını, ihracatlarını ve yatırım projelerini AYB Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi ile rahatça karşılayabilme imkanına sahip oluyor.

Çalışan sayısı 250’den az olan Kobiler ile çalışan sayısı 1500’den az olan büyük ölçekli firmalar bazında kullanılabilen Vakıf Bank’ın sunduğu AYB Kaynaklı İşletme, İhracat ve Yatırım Kredisi kampanyasından Türkiye’deki tüm illerde yer alan KOBİ’ler kullanabiliyor. AYB Kaynaklı İşletme ve Yatırım Kredisi’nden faydalanmak için size en yakın Vakıf Bank şubesine başvurabilirsiniz.

Kampanyanın detaylarına göre bir firmaya kullandırılacak maksimum kredi tutarı 3 Milyon EUR ya da karşılığı TL/USD’ye kadar çıkıyor. İşletme kredilerinde 5 yıla kadar, yatırım kredilerinde ise 7 yıla kadar vade olanağı sunuluyor ve krediler asgari 3 yıl vadeli olarak kullandırılıyor.

Bu yazı Kobi, Kredi Kampanyaları, Vakıfbank kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir