Vakıfbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

İhtiyaçların artması ile kişiler ihtiyaçlarını karşılayamaz hale gelmişlerdir. Bu sebeple bankaların oluşturdukları kredi kampanyaları veya kredi kartları kişilerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında büyük destek sağlamaktadır. Ertelemeye gereksinim duymadan kısa süre işlemlerini gerçekleştirerek daha huzur dolu bir yaşam sürmek için kredi kullanmak elzem hale gelmiştir. Eğitim ihtiyaçları, ev ya da araba almak büyük maliyet gerektirdiğinden birikim yaparak elde edilebilecek olgular değildir. Öncelikle kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerektiği hatırlatmakta fayda var. Kredi notu bankalar ile kredi kartı veya kredi borcunun zamanında ödenip ödenmediği temel alınarak artan veya azalan bir eğilim gösteren bir mekanizmadır.

Kredi Başvurusu Hangi Yollarla Gerçekleştirilir

Vakıfbank internet sitesine girerek bireysel kredi başvuru formunun doldurması ile ön onaya giren Vakıfbank kredi başvurusu banka araştırması sonucunda girmiş olduğunuz cep telefonuna kredi verilip verilmeyeceğine dair bilgi mesajı gönderilecektir. Bir başka başvuru yöntemi ise ATM’ler. 7 gün 24 saat hizmet veren ATM aracılığıyla istediğiniz zaman kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezi aranarak telefon bankacılığı kısmından da müşteri temsilcisi aracılığıyla işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank kredi başvurusu kısa mesaj göndererek de kısa zamanda kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz. TİK kredi yani taksitli ihtiyaç kredisi yazarak TC kimlik numarası ile beraber 5724’ kısa mesaj gönderebilir cevabını anında öğrenebilirsiniz. Son olarak da size en yakın şubeye giderek bireysel müşteri hizmetleri çalışanlarından bilgi alabilir size uygun olan krediyi seçebilirsiniz.

Kredi Başvurusu Yaparken Gerekli Evraklar

Kimlik fotokopisi, çalışanlar için maaş bordrosu veya imza sirküsü, maaş alınan yerden maaş üzerinde herhangi bir kısıt olmadığına dair imza, emekliler için de maaş alınan bankadan hesap özeti taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli olan evraklar arasında yer almaktadır.

Bu yazı Vakıfbank kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir