Yapı Kredi 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

En çok ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar sıralamasında her zaman ilk 3 arasında bulunmayı başaran Yapı Kredi bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile bu başarısını devam ettirmeye kararlı görünüyor. Acil paraya ihtiyacım var diyen müşterileri için kolay kredi kullanma imkanı sunan Yapı Kredi 10 bin TL kredi kampanyası ile mümkün olan en kısa sürede en kolay şekilde kredi kullanmanızı sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası 10000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi kredi başvuru formu dolduran herkes günlük sadece 12 lira ödeyerek kullandığı kredinin geri ödemesini çok daha kolay bir şekilde yapabiliyor. Sizde hemen Yapı Kredi şubeleri üzerinden ya da Yapı Kredi mobil şube, Yapı Kredi telefon bankacılığı ya da Yapı Kredi internet şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir ve çok daha avantajlı koşullar altında kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ise tek yapmaları gereken cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden Bireysel yazdıktan sonra boşluk bırakıp kimlik numaralarını ve yeni bir boşluk bırakıp aylık belgelenebilir gelir tutarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 4411 numarasına göndermektir.

Bu yazı Bankalar, İhtiyaç Kredisi, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir