Yapı Kredi Bankası Avantajlı Esnek Hesap

Ülkemizin saygın bankalarından Yapı Kredi Bankası sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Hesabınızda para mı yok? Fatura ödemeleriniz tarihini mi unuttunuz? Hiç dert etmeyin. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ve hesabınızda para olmasa bile kredi limitiniz dâhilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınızda Esnek Hesap her an yanınızda olacak.

Esnek Hesap limitinizle, hesabınızda para kalmasa bile doğrudan nakit para çekebilir, faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, kredi limitinizden ödeme yapabilir, World Bank Kart’ınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Esnek Hesap limitinizi ister Yapı Kredi bireysel internet şubesinden, ister ATM’lerden, ister şubenizden kullandığınızda kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanan faiz tutarını aylık veya üç aylık ödeme imkanı ile kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Bireysel internet şubesinden hemen Esnek Hesap limiti için başvuruda bulunabilirsiniz.

Esnek Hesap’a bireysel internet şubesinden ya da size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz. Onaylanmadığı takdirde, belirtilen belgeler ile Yapı Kredi Bankası şubelerinden bir kez daha başvuru talep edebilirsiniz ve Yapı Kredi Esnek Hesap sahibi olabilirsiniz.

Bu yazı Bankalar, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir