Yapı Kredi Bankası Cüzdan Kampanyası

Ülkemizin sektöründe lider bankalarından Yapı Kredi, yen uygulamaları ve kampanyaları ile müşterilerine güzel sürprizler yaşatmaya devam ediyor. Yapı Kredi Bankası yeni ürünü olan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını internet üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. Peki Yapı Kredi Cüzdan nedir ve avantajları nelerdir? Hemen aktaralım…

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, Temassız Ödeme uyumlu üye iş yerlerinde alışveriş sırasında cep telefonunuzdan hızlıca ödeme yapabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını iPhone ya da Android cihazlara ait uygulama marketlerinden telefonunuza anında yükleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması ile Neler Yapılır?

Anasayfa bölümünde size özel tasarlanan World kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz. Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş merkezlerini bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyalar bölümü sayesinde Worldcard’a özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nasıl Yüklenir?

iPhone ya da Android cihazınıza özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını, cihazınızın internet tarayıcısından yukle.yapikredi.com/cuzdan adresini ziyaret ederek ya da cihazınızdan yandaki QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapı Kredi Bankası Cüzdan Kampanyası için 8 cevap

 1. Buğra der ki:

  Yeni yatırımcıların para biriktirmesi için güzel bir fırsat ve bu şekilde para biriktirmekte kolaylaştırmakta.

 2. Banu der ki:

  Yatırımcıların ilk başlarda para biriktirmesi için güzel bir uygulama.

 3. Bülent der ki:

  Yatırımcı ve genç girişimler için güzel bir para biriktirme imkanı sağlamakta. Cüzdan hesaplarına istenilen miktar para yüklemekte gayet iyi.

 4. Mahsun der ki:

  Herkesin mutlaka olmazsa olması gereken tek şey Cüzdan hesabıdır önemli olan birikimi düzgün yapmaktır.

 5. Malik der ki:

  Bankaların bu konudaki bir çok yapılandırması vardır fakat Yapı Kredi Bankası bu konu oldukça güzel imkanları var.

 6. Maksut der ki:

  Cüzdan hesabında faizler konusunda çok önemlidir bu yüzden araştırmalarım sonucunda yapı kredi bankasına başvurumu yaptım.

 7. Mansur der ki:

  Bankalardan kolaylıkla Cüzdan hesabı açmak oldukça kolaydır. Bu konuda en avantajlı Yapı Kredi Bankasıdır.

 8. Mazhar der ki:

  Cüzdan hesabı açarak kolaylıkla para biriktirebilirsiniz böylelikle lazım olduğunda kolaylıkla para çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir