Yapı Kredi Bankası Ertelemeli KOBİ Kredisi


Esnaf ve KOBİ’lere desteğini her fırsatta sunan Yapı Kredi Bankası, kampanyaları ile müşteri memnuniyetini zirvede tutmaya devam ediyor. Her alandan müşterisi için alternatif ürünler sunan Yapı Kredi Bankası, KOBİ’lere büyük faydalar sağlayan kampanyaları ile de sektörde öne çıkmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası Esnaf ve KOBİ’ler için son derece cazip olan yeni kredisini internet üzerinden paylaştı. Ekonomimizin can damarı esnaf ve KOBİ’lerimize Yapı Kredi’den ertelemeli kredi fırsatı sunuluyor. Yapı Kredi Bankası Ertelemeli KOBİ Kredisi kapsamında Esnaf ve KOBİ’ler kredisini şimdi alıyor, baharda ödüyor.

Sizde Yapı Kredi Bankası’nın bu ürününden yararlanabilirsiniz. İşinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey için 3 ay ertelemeli kredi fırsatını kaçırmayın. Fırsattan faydalanarak 100.000 TL’ye kadar ve 36 aya varan vadelerle eşit taksitli kredinizi şimdi alın, 3 ay sonra ödeyin! Kampanyadan yararlanmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne uğramanız yeterli.

Bu yazı Kobi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapı Kredi Bankası Ertelemeli KOBİ Kredisi için 3 cevap

  1. Canan der ki:

    Kobilere bu konuda destek verilmesi ve gerekli kredilerin erteleme yapmasının güzel ve başarılı bir kampanya olması oldukça iyidir.

  2. Berk der ki:

    Bankaların bu tarz yatırımcı kobilere vermiş olduğu imkanlar oldukça başarılı. Yapı kredisi bankasının bu konuda erteleme ve faiz oranlarını düşük tutması çok daha iyi.

  3. Baki der ki:

    Bankaların ertelemeli krediler konusunda son günlerde yaptırım yapması oldukça iyidir. Kobilere yapılan bu destekler sayesinde ödemeleri kolaylaşmakta ve daha kısa zararla ödeme yapmaya başlamaları mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir