Yapı Kredi Bankası Hayat Sigorta Kampanyası

Yapı Kredi sunduğu hizmetlere sürekli yenilerini ekleyerek, müşterilerinin hem cebini hem de yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hayatın her alanına yönelik sunduğu birbirinden cazip fırsatlarla Yapı Kredi Bankası, çıtasını sürekli yukarı çıkarıyor. Yapı Kredi Bankası ilgi uyandıracak son kampanyasını da internet yoluyla müşterileri ile paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği kampanya kapsamında şubeye gitmeden İdeal Hayat sigortanızı aldığınız takdirde, iPhone 6s kazanma şansı sizim olacak. Yapı Kredi Bankası Hayat Sigorta Kampanyası’nın detaylarına inecek olursak, Yapı Kredi İnternet Bankacılığı kanalları, Telefon Bankacılığı veya Nuvo ile İdeal Hayat sigortanızı alıyorsunuz, 15 iPhone 6s’ten birini kazanma şansı sizin oluyor.

Yapı Kredi Bankası Hayat Sigorta Kampanyasına katılım yapmak için bireysel internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Bu kampanyaya yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine yönelik olarak sunuluyor, tüzel kişiler kampanyaya katılım yapamıyor.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir