Yapı Kredi Bankası KFC İndirim Kampanyası

Ülkemizin prestijli bankalarından Yapı Kredi Bankası günlük hayatımızı kolaylaştıran kampanyalarına sürekli yenilerini eklemeye devam ediyor. Yapı Kredi Bankası son kampanyasını dünyanın sevilen fast food markalarından KFC ile birlikte yürütüyor. Eğer fast food seviyorsanız bu kampanya tam size göre.

Yapı Kredi’nin yeni kampanyası kapsamında, KFC’den tek seferde yapılacak işleme %20 indirim uygulanıyor. 4 – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında uygulanacak olan kampanyaya göre kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 5 kez indirim kazanabiliyor. Bir müşterinin kazanabileceği maksimum indirim tutarı 10 TL ile sınırlı tutuluyor.

Kampanya detaylarına göre, kazanılan indirimler 29 Mart 2016 tarihine kadar işlemin yapıldığı kartın ekstresine yansıtılacak. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Kampanyaya katılmak için Yapı kredi cüzdan uygulamasını indirmek gerekiyor. iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirildikten sonra uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılması yeterli oluyor.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir