Yapı Kredi Bankası KOBİ’lere Nakit Destek Kredisi

Ülkemizin lider bankalarından Yapı Kredi Bankası Tüm finansman ihtiyaçlarınız için müşterilerinin yanında olmaya, sunduğu çözümler ile hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Yapı Kredi Bankası ticari işletmeler için sunduğu hizmetlerine sürekli yenilerini ekleyerek yüz güldürmeye devam ediyor.

Şimdi Yapı Kredi, başta tarım, turizm, gıda ve perakende olmak üzere, tüm sektörlerde kullanabileceğiniz yeni KOBİ Kredileri ile de yanınızda. Yeni bir iş kuruyorsunuz ya da var olan işletmenizi daha da geliştirmek istiyorsunuz. Küçük veya büyük, ihtiyacınız ne olursa olsun, Yapı Kredi hep sizinle…

Yapı Kredi Bankası KOBİ’lere Nakit Destek Kredisi kampanyasını internet üzerinden duyurdu.Nakit Destek Kredisi her türlü işletme sermaye ihtiyacını karşılamaya yönelik kullandırılan kredileri kapsıyor.

Üst limiti olmayan Nakit Destek Kredisi ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak sunuluyor. 36 aya kadar vadelendirilebilen Nakit Destek Kredisi için aylık eşit ödemeli, kredi tutarı 40.000 TL’ye ve vade süresi 18 aya kadar olan ön onaylı taksitli ticari kredi başvurularınızı hemen şimdi yapabilirsiniz. Diğer nakit destek kredisi talepleriniz için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

Bu yazı Kobi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir