Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı

Sunduğu hizmetlerle ülkemizde prestijini artıran öncü bankalardan olan Yapı Kredi Bankası fırsatlarını sürekli güncel tutarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eğer Yapı Kredi bankası müşterisiyseniz hayat çok daha kolay.

Yapı Kredi Bankası’nın yeni fırsatına göre fatura ödemelerinizi Yapı Kredi Bankası’na talimat vererek kolayca yapabilirsiniz. Bu kolaylıktan faydalanmak için kredi kartınızdan veya vadesiz hesabınızdan vereceğiniz tek bir talimatınız yeterli. Sonrasında fatura ödemeleriniz Yapı Kredi tarafından sizin adınıza otomatik olarak yapılır. Otomatik Ödeme Talimatı veren müşterilerin, faturalarının otomatik olarak ödenebilmesi için faturanın son ödeme günü hesaplarında yeterli tutar bulundurmaları gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatında vadesiz hesabınıza Fatura Ödeme Güvencesi limiti tanımlatarak, hesabınızda fatura ödemeniz için yeterli bakiye olmasa bile, Otomatik Ödeme Talimatı verdiğiniz faturalarınız, sadece bu amaç için açtığınız Fatura Ödeme Güvencesi limitinizden otomatik olarak ödeniyor.

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı verebilmek için size en yakın Yapı Kredi şubesine başvurabilirsiniz.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapı Kredi Bankası Otomatik Ödeme Talimatı için 4 cevap

 1. Polat der ki:

  Yapıkredi bankasının otomatik ödeme talimatlarıyla kredi puanınız oldukça hızlı bir şekilde artacaktır ve sorunsuz kredi çekmenizi sağlayacaktır.

 2. Aleyna der ki:

  Otomatik ödeme konusunda finansbank internet şubesinden kolaylıkla işlemlerimizi yaptırabiliyor olmamız oldukça iyidir. İnternet üzerinden ödeme talimatlarımızı hızlıca verebiliyoruz.

 3. Ahsen der ki:

  Tüm bankacılık ve fatura işlemlerinizi otomatik ödeme talimatı ile verdiğinizde kolaylıkla ve acaba yattımı derdi olmadan kolaylıkla tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz.

 4. Ali der ki:

  Finans bank talimatları kolay olan bir otomatik ödeme sayfası oluşturması çok iyi. Bankalara gidip sıra beklemek yerine internet üzerindende otomatik ödeme talimatı verebilmek güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir