Yapı Kredi Bankası Şubesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaçlar için adeta kurtarıcı olan kredi ürünleri gün geçtikçe yayılıyor. Biriken ya da acil ihtiyaçlar için kredi kullanmak artık günümüzde yaşamımızın bir parçası. Bankalar da birbirinden cazip kredi fırsatları ile yanımızda olmaya devam ediyor.

Ülkemizin lider bankalarından Yapı Kredi Bankası, kredi fırsatlarına bir yenisini daha ekleyerek müşterilerinin işini kolaylaştırdı. Eğer kredinizi Yapı Kredi Bankası’ndan kullanacaksanız artık şubeye gitmenize gerek yok. Yapı Kredi Bankası yeni kampanyası ile, tüm ihtiyaç sahiplerine şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı sunuyor.

İhtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, şubesiz ihtiyaç kredisi için internet şubesi üzerinden hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilir, en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilir veya Bireysel İnternet Şubesi ya da Mobil Şube’den başvurunuzu yapıp kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasından Kredi kullanmak için Bireysel İnternet / Mobil Şube’ye üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz. Kampanya kapsamında en düşük başvuru tutarı 1.000 TL ve ek yüksek başvuru tutarı 10.000 TL olarak belirtiliyor.

Krediler ve kampanyalar ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yararlanabilirsiniz.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir