Yapı Kredi Bayram Kredisi Kampanyası 2016

Bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi “şeker gibi bayram kredisi” sloganı ile bayram kredisi çekmek isteyen müşterilerine cazip koşullar sunuyor. Bu sene bayrama özel kredi paketinde kredi kullanma üst limiti olarak 9 bin lira sınırı uygulayan banka kredi vadesini ise 36 ay ile sınırlandırıyor.

36 Ay Vadeli Bayram Kredisi 

Yapı Kredi bayram kredisi 2016 kampanyasında belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1.23 olarak uygulanırken kredi tahsis ücreti olarak ta sadece 45 lira tahsil ediliyor. 36 ay vadeli 9 bin lira kredi kullanan kişilerin kredi aylık ödemeleri ise 324 lira oluyor. Yani banka günde 10 lira ödeyerek toplamda 9 bin lira kredi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Kredi Kullanabilir Miyim?

Yapı Kredi Bankası bayram kredisi avantajlarından yararlanmak isteyen kişilerin ise belirli kriterlere sahip olması gerekiyor.

Bunlardan ilki mutlaka kredi kullanmak istiyorum diyen kişinin çalışması ya da aylık düzenli bir gelire sahip olması ve bu gelirini belgeleyebilmesi yer alıyor. Yine ücretli olarak çalışan kişilerin de en az 6 aydır çalışıyor olması gerekiyor.

Düşük Kredi Notu Olanlar Kredi Kullanabilir Mi?

Ne yazık ki düşük kredi notu ortalamasına sahip olan kişilerin kredi kullanabilmeleri zorlaşmaktadır. Ancak orta riskli kredi notu ortalaması olan kişilerin düşük tutarlı kredi paketlerine başvuruda bulunmaları durumunda kredi onayı almaları mümkündür.

Yani kredi notu 1300 olan bir kişi 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanma imkanına sahipken 100 bin lira konut kredisi onayı alması nerede ise imkansıdır. Bu nedenle kişinin kredi notuna orantılı bir şekilde kredi başvurusunda bulunması önerilir. Yine başvuruların kredi tutarı aylık gelir ile de orantılı olmalıdır.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Kredi Kampanyaları, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Kampanyası 2016 için 3 cevap

  1. Mazhar der ki:

    Bayram kredisi konusunda en güzel imkan olarak 36 ay vade imkanı olması çok iyi.

  2. Metin der ki:

    Bankalar arasında her zaman tercihim Yapı Kredi bankası olmuştur bunun sebebi faiz oranlarının oldukça düşük olmasıdır.

  3. Mirkelam der ki:

    Yapı Kredi Bankasıda bu senede oldukça güzel kampanyalar yapmakta ve tercihimiz bu sende yapı kredisi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir