Yapı Kredi Esnek Hesap Kapatma / Şikâyet

Yapı Kredi Bankası tarafından kullandırılan kredili ürünler arasında yer alan esnek hesap hesabınızda para bulunmasa dahi bankacılık işlemlerini yerine getirmenize ve hesaptan para çekme gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Esnek Hesap 

Esnek hesap bankanın sunmuş olduğu kredili mevduat hesabı olup kişinin vadesiz hesabına bağlı olarak tanımlanmaktadır. Bu sayede hesapta para olmasa dahi havale yapmak, otomatik ödeme talimatı tutarlarını yatırmak, kira yatırmak ya da hesaptan nakit para çekmek gibi işlemlerin yapılması sağlanmaktadır.

Kredi notu yüksek olan  ve maaş müşterisi olan kişilere esnek hesap tanımlaması yapılmaktadır. Yine kredi kullanan kişilere de kredi ödemelerinin gecikmemesini sağlamak adına kredili mevduat hesabı açılmasına müsaade edilmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı Kapatmak 

Adlarına esnek hesap açılan kişilerin bu hesabı kullanmamaları durumunda Yapı Kredi esnek hesap kapatma başvurusunda bulunmaları yeterlidir. Hesabınızın ait olduğu banka şubesini ziyaret ederek ya da bankanın internet şubesi kullanıcısıysanız internet şubesi üzerinden kendi hesabınızı kapatmanız mümkündür.

Yapı Kredi Esnek Hesap Şikayet 

Daha ziyade izinsiz tahsil edilen hesap işletim ücreti ile şikayet konusu olan Yapı Kredi esnek hesap dikkatli kullanıldığı takdirde kişinin tüm acil nakit ihtiyaçları için kullanabileceğiniz eşsiz bir kaynaktır.

Bu yazı Bankalar, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir