Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2016

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine kaçırılmayacak kredi fırsatları sunmaya devam eden Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası 2016 ile hem müşterilerine çok daha düşük kredi faiz oranları sunuyor hem de müşterileri için farklı kredi seçenekleri sunuyor.

Artık internet üzerinden hafta sonu kredi kullanılmasına izin veren Yapı Kredi hesaba tanımlı hazır kredi limiti bulunan müşterilerine Cumartesi ve Pazar günleri dahi kredi onayı almaları durumunda bu tutarları hemen hesabına geçirmektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyaları ile dönemsel olarak çok daha avantajlı kredi kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle de Yapı Kredi SMS kredi başvuru ve Yapı Kredi internetten ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen kişilere çok daha düşük faiz oranları uygulamaktadır.

Bu nedenle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka şubeden kredi başvuru formu doldurmak yerine mümkün olduğunca internetten kredi başvurusunda bulunmak ya da SMS kredi başvurusunda bulunmak yöntemlerini tercih etmeleri önerilmektedir. Burada önemli olan kişinin kendi çıkarlarına en uygun olan kredi paketini zorlanmayacağı aylık ödeme tutarları ile kullanabilmesidir.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir