Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi denince akla ilk gelen bankalardan olan Yapı Kredi özellikle ihtiyaç kredisi kampanyası pek çok kişinin nakit ihtiyacına çözüm olmaktadır.Kredi kampanyalarında uzun vade oranları ve uygun faiz imkanları sayesinde pek çok kişiye kredi imkanı sağlayan yapı kredi hazırlamış olduğu kredi kampanyalarında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Yapı kredi ihtiyaç kredisi ve diğer kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiye isterseniz size en yakın yapı kredi şubelerine giderek bilgi alabilir veya daha önceden yapmış olduğunuz kredinin başvuru durumunu sorgulayabilir veya yeni kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca yapı kredi telefon bankacılığı hiç şubeye gitmeden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.Bunun yanı sıra internetin olduğu her yerdende yapı kredinin tüm bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yapı kredi şubeleri üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istediğinizde aşağıdaki evrakları yanınızdaki götürmeniz gereklidir;

 • Gelir belgesi
 • İkametgah belgesi
 • Nüfus cüzdanı
 • 6 adet vesikalık fotoğraf

yukardaki evraklar ile sizlerde yapı kredi şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.Yapı kredi internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilmek için yapı kredi müşteri olmanız gereklidir aksi takdirde yapı kredi internet bankacılığından faydalanamazsınız.

Bu yazı İhtiyaç Kredisi, Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi için 5 cevap

 1. Erbatur der ki:

  Yapı kredi sayesinde kredi kullanırken faiz oranlarının düşük olması oldukça iyi ve ilk terchim oluyor.

 2. Erberk der ki:

  Yapı kredi bankası müşterilerine dikkatli ve ayrıcalık gösteren bir bankadır bu yüzden müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor.

 3. Ercan der ki:

  Kredi kullanırken belgelerinizi oldukça az olmasından dolayı bir an önce kredi tutarınızı almanız oldukça kolaydır.

 4. Erdal der ki:

  Kredi notunuza göre oldukça kolay bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.

 5. Huseyin der ki:

  Kredi notunuz eğer yüksekse kolaylıkla yapı kredi sayesinde ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir