Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Hizmette sınır yoktur” sloganı ile başarılı kampanyalar yürütmeye devam eden Yapı Kredi aynı zamanda ülkemizin en çok kullanılan kredi kartı ürünlerine de sahip son derece güçlü bir bankadır. Yapı Kredi kredi kartı ürünleri arasında yer alan World Kart yanı sıra farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen pek çok kredi kartı ürününe sahiptir. Peki, Yapı Kredi kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? İşte Yapı Kredi kredi kartları ve başvuru yöntemleri:

World Kart Başvuru

“Türkiye’nin en bonkör kredi kartı” olarak lanse edilen Yapı Kredi World Card başvurusu son derece kolay bir kredi kartıdır. World kart almak istiyorum diyen kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları ve aylık düzenli bir gelire sahip olmaları world card başvuru formu doldurmaları için yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası world card başvurusu için bu formu tüm Yapı Kredi şubeleri üzerinden doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda internetten kredi kartı başvurusu için world kart internet sitesi üzerinden de hizmet almanız mümkündür. World SMS başvuru işleminde bulunmak için sadece cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle WORLD yazdıktan sonra boşluk bırakıp kimlik numaranızı da ekleyerek oluşturduğunuz bu mesajı 4421 numarasına göndermeniz yeterlidir. Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu dakikalar içerisinde size gönderilecektir.

World Kart Başvuru Sorgulama 

Gerçekleştirmiş olduğunuz World Kart başvuru sonucu hakkında bilgi almak için Yapı Kredi world kart başvuru sorgulama hizmetini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Bunun için kullanabileceğiniz en kolay yöntem ise World Kart internet sitesi üzerinde yer alan kredi kartı başvuru sonucu sorgulama butonunu kullanmaktır.

Yine world card başvuru takibi için WORLD yazdıktan sonra kimlik numaranızı ekleyerek 4407 numarasına göndermeniz durumunda başvuru sonucu ile ilgili olarak size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Buna ek olarak Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 444 numarasını arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden de kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Adios Kart Başvurusu 

Çok seyahat etmeyi seven kişiler için özel olarak geliştirilen Yapı Kredi Adios kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz farklı kanallar bulunmakla beraber bunlardan ilki internetten kredi kartı başvurusu işleminde bulunmaktır. Buna ek olarak SMS ile kredi kartı başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilere yönelik olarak Adios kredi kartı SMS başvurusu için adios yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı eklemeniz ve oluşturduğunuz bu mesajı 4421 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Adios kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek isteyen kişilerin ise büyük harflerle ADIOS yazıp yine bir boşluk bırakarak kimlik numaralarını ekleyerek oluşturdukları mesajı 4407 numarasına göndermeleri halinde Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu kısa mesaj olarak hemen cep telefonlarına gönderilecektir. Kredi kartı başvuruları değerlendirilirken kişinin aylık belgelenebilir gelirinin en az 600 lira olması talep edilir. Bu gelire sahip olan 18 yaş üstü kredi notu ortalaması yüksek olan kişilerin kredi kartı başvuruları onaylanarak kredi kartları adreslerine kurye ile teslim edilmektedir.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir