Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında ilk sıralarda yer almayı başaran ve sunduğu kredi paketleri ile aynı zamanda en çok kredi kullandıran özel bankalardan biri olan Yapı Kredi kredi başvurusu için müşterilerine farklı pek çok yöntem sunmaktadır.

Bunlardan biri de SMS kredi başvurusu ile tek bir kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunmaktır. Peki, Yapı Kredi SMS kredi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi Bankası SMS kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek kullanmak istediğiniz kredi tutarı, 11 haneden oluşan TC kimlik numaranız ve aylık belgelenebilir gelir tutarınızı aralarında birer boşluk bırakarak 4411 numarasına göndermektir.

Yani ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin Bireysel yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli kimlik numaralarını eklemeleri ve ardından yine bir boşluk bırakarak aylık belgelenebilir gelir tutarlarını yazıp oluşturdukları bu mesajı Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu için kullanılan 4411 numarasına yollamaları yeterlidir. Banka kredi başvurunuzu değerlendirdikten sonra aynı telefon numarasına Yapı Kredi kredi başvuru sonucu gönderilmekte olup kredi onayı verilen kişilerin kimlik ve aylık gelir belgeleri ile beraber kredi ön onayı mesajı ile Yapı Kredi şubeleri arasında kendilerine en yakın olanı ziyaret etmeleri durumunda kredileri adlarına açılan hesaba aktarılmaktadır.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir