Yapı Kredi World 50 TL Worldpuan Kampanyası

Hayatımızın bir rutini haline dönüşen alışverişler kimi zaman bütçeyi aşar hale gelse de alışveriş sırasında kazandıran kampanyalar yüz güldürmeye devam ediyor. Bu kampanyaları en çok düzenleyen bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası ise kampanyalarına gün geçtikçe yenilerini ekliyor.

Yeni kampanyasını internet yoluyla müşterileri ile paylaşan Yapı Kredi Bankası, harcadıkça kazandıran iddialı kampanyalarını bir yenisin daha eklemiş durumda. Kampanya detaylarına göre, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 15 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediyesi bulunuyor.

Biraz daha detaya inecek olursak, kampanya kapsamında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, kafe, restoran, fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL,
toplam 50 TL Worldpuan hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak için; KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e gönderebilirsiniz. Facebook kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulaması aracılığıyla katılabilirsiniz.

Kampanyaya son katılım tarihi 29 Şubat 2016.

Bu yazı Yapı Kredi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir