Ziraat Bankası Başak Hesap Kampanyası

Yıllardır sürdürdüğü prestijli çizgisini, yeni ürünleri ve üst üste sunduğu kampanyaları ile devam ettiren Ziraat Bankası’ndan yeni bir ürün daha: Başak Hesap. Ziraat Bankası fon alım-satım işlemleri ile uğraşmak istemeyenler için Başak Hesap ürününü sunuyor. Başak Hesap ürününü biraz daha açalım…

Başak Hesap, Ziraat Bankası tarafından sunulan ve fon alım-satım işlemlerini otomatik olarak gerçekleştiren Türk Lirası Vadesiz Mevduat Hesabı ürünüdür. Başak Hesap; Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat İnternet Şubesi, telefon bankacılığından yapılabilir. Başak Hesabı kullanmak için Ziraat Bankası’nda vadesiz mevduat hesabı ile bu hesaba bağlı yatırım hesabınızın bulunması ve hesapların işlemin yapılacağı kanala tanımlanmış olması gerekmektedir.

Peki Başak Hesap nasıl çalışıyor? Başak Hesap’a para girişi olduğunda, 600 TL sabit tutarın üzerinde kalan bakiye ile otomatik olarak T.C. Ziraat Bankası A.Ş. B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Alt Fonu alınır. Başak Hesap’tan tüm nakit çıkışları da otomatik olarak fon bozulması suretiyle gerçekleştirilir.

Başak Hesap başvurunuzu Ziraat İnternet Şubesi ve Ziraat Bankası Şubeleri üzerinden yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir