Ziraat Bankası Emeklilere Özel Avea Kampanyası

Bankalar kampanya düzenlerken, ülkemizin önemli bir kesimi olan emeklileri de unutmuyor. Gündelik hayatı kolaylaştıran kampanyalara emekli müşteriler de dahil ediliyor. Emekli müşterilerinin yüzünü güldüren bankalardan biri de Ziraat Bankası.

Ülkemizin bankacılıkta en eski yere sahip bankalarından biri olan Ziraat Bankası emekli müşterilerine kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Bankanın internet yoluyla duyurduğu kampanya dahilinde, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan Avea müşterileri 500 dakika + 500 SMS + 500 MB internet için 12 ay boyunca ayda sadece 16 TL ödüyor. Üstelik sizinle birlikte sevdiğiniz iki kişi daha kampanyadan faydalanabiliyor

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Avea Kampanyası kapsamında Emekli Maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk TC Kimlik Numarasını yazıp 5555’e SMS göndermeleri ya da Avea Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekiyor. Ziraat 500 Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 500 MB cepten aşımsız internet kullanım hakkı sunuluyor.

Emekli müşterilerin bu kampanyaya dahil olmak istediklerinde 12 ay faturalı kalma sözü vermesi gerekiyor. 12 ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi halinde, kampanya devam ediyor.

Bu yazı Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir