Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi Desteği

Emeklilerin her zaman yanında olmaya devam eden Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi desteği ile bu hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden maaşlarını alan emeklilere özel olarak hazırlanan kredi desteği ile emeklilere kolay kredi çekme ayrıcalığı faizsiz olarak sunuluyor.

Daha önce emekliye 48 ay vadeli kredi kullandıran Ziraat Bankası ne yazık ki Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından çıkarılan yeni yasa nedeni ile şu anda en fazla 36 ay vadeli emekli kredi kullandırabilmektedir. Faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilerin ise daha yüksek kredi dosya masrafı ödemeleri gerekmektedir. Ne yazık ki bankalar faiz tutarını başka isimler altında tahsil ettikleri için faizsiz kredi kullanımına izin vermektedir.

Ancak dinen faizli kredi kullanmak günah olduğu için pek çok emekli faizsiz kredi desteği sağlayan Ziraat Bankası emekli kredisi kullanmayı tercih etmektedir. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyaları arasında kendinize en uygun olanı seçmek ve hemen kredinizi kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı gidererek ödeme sıkıntısı yaşamaktan kurtulmak için Ziraat Bankası internet sitesi ve Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kredi paketlerini ve Ziraat Bankası kredi kampanyaları için incelemede bulunabilirsiniz…

Bu yazı Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir