Ziraat Bankası Girişimci Destek Kampanyası

Yıllardır koruduğu saygın çizgisini, sunduğu avantajlı ürünlerle destekleyen Ziraat Bankası, müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası yeni ürünü ile bu kez ekonomimizde önemli yere sahip olan girişimcilerimizin yanında onlara destek oluyor.

Türkiye ekonomisinde ve kalkınmada önemli rol üstlenen kadın girişimcilerimizin yanında yer alan ve önemli sorunlardan biri olan sermaye ihtiyacına odaklanan Ziraat Bankası, destek amaçlı yeni bir kampanyaya imza attı. Değerli kadınlarımızın ticari yaşamda daha da güçlenmesi için, birbirinden avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerini içeren Kadın Girişimci Destek Paketi’ni sunan Ziraat Bankası girişimcilerin sıkıntıya düşmemesi için gerekli tüm finansal desteği sağlıyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu Kadın Girişimci Destek Paketi kampanyası kapsamında ayrıca Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği ile düşük faizli kredi kullanma imkanı da bulunuyor. Peki Kadın Girişimci Destek Paketi’ne nasıl dahil olunabilir?

Kadın Girişimci Destek Paketi’nden İnternet Bankacılığı yoluyla, en az 2 adet Otomatik Ödeme Talimatı ve Kobikart ürünlerine sahip olarak yararlanabiliyorsunuz.

Bu yazı Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir