Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Ancak nakiti olmayanlar için bu oldukça zor bir durum alıyor. Bankalar ise herkes için en uygun kredi ürününü belirleyerek ev hayalinizi hayalinizi hayal olmaktan çıkaran kredi kampanyaları sunuyor.

Ülkemizin en köklü bankalarından Ziraat Bankası ev sahibi olmak isteyen herkese yeni bir fırsat sunuyor. Ziraat Bankası Konut Kredileri ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları ve uygun faiz oranları ile ulaşmanız mümkün. Ziraat bankası yeni kredi kampanyası olan Komisyonsuz Konut Kredisini internet üzerinden duyurdu.

Kira ödemekten kurtulmak isteyenler Ziraat Baankası’nın komisyonsuz konut kredisi ile uygun faiz oranları, 120 aya kadar vade imkânları ve alternatif ödeme seçeneklerinden yararlanarak hayallerindeki evin sahibi oluyor. Komisyonsuz Konut Kredisi Kampanyası ile kredi tahsis ücreti ödemeden konut kredinizi sabit faiz oranı ile belirlenen vadede eşit taksit tutarları ile kullanabilirsiniz.

Natamam konut alımında veya konut inşaatınızı tamamlamada kullanabileceğiniz konut kredinizi komisyonsuz konut kredisini 120 aya kadar vade ile kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Bu yazı Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir