Ziraat Bankası Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olmak isteyen ama kara kara düşünenlere güzel haber Ziraat Bankası’ndan geliyor. Ülkemizin en köklü bankalarından olan Ziraat Bankası, ev sahibi olmak isteyen herkesin bütçesine uygun çözümler üreterek ödemesi kolay kredi ürünleri sunuyor.

Ziraat Bankası müşterisiyseniz ev hayaliniz hayal olarak kalmayacak. Ziraat Bankası, ev sahibi olmanız için yine en uygun fırsatı sunuyor. Bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile Ziraat Bankası, ev sahibi olurken de yanınızda.

Ziraat Bankası’nın yeni kredi ürünü olan Komisyonsuz Konut Kredisi ile hayalinizdeki evi daha fazla ertelemek zorunda değilsiniz. Komisyonsuz Konut Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi verelim:

Ziraat Bankası’nın ürünü olan Komisyonsuz Konut Kredisi kapsamında Kredi tahsis ücreti (komisyon) ödemeden konut kredinizi sabit faiz oranı ile belirlenen vadede eşit taksit tutarları ile kullanabilirsiniz. Komisyonsuz Konut Kredisinde Kredi Tahsis ücreti talep edilmiyor ve 120 aya kadar vade ile satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %75’i kadar kredi kullanmanız mümkün oluyor. Size en uygun kredi ürününü belirleyerek konut sahibi olmak için Ziraat Bankası’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu yazı Konut Kredisi, Kredi Kampanyaları, Krediler, Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir