Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu 2016

Kredi kullanarak araç satın almak isteyen müşterilerine oldukça fazla seçenek sunan Ziraat Bankası hem ikinci el taşıt kredisi hem de sıfır araç kredisi kullanmak isteyen kişilere cazip taşıt kredisi faiz oranları ile araç kredisi kullandırmaktadır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu için kredi kullanmak istediğiniz ya da Ziraat Bankası şubeleri arasında kendinize en yakın olanı seçerek kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Yine buna ek olarak internetten taşıt kredisi başvurusu için de banka olanaklar sunmakta ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden müşterilerine araç kredisi başvurusu için form doldurmalarına izin vermektedir.

Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de sıfır araç kredisi kullanmak isteyen kişilere kredi kullanarak satın almak istedikleri araca ait proforma fatura ile kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır. İkinci el araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için ise araç ruhsatı ve noter onaylı araç satış sözleşmesi ibraz edilmesi zorunlu kılınmaktadır.

Bu yazı Taşıt Kredisi, Ziraat Bankası kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu 2016 için 3 cevap

  1. Haldun der ki:

    Araç satın almak isteyenlerin en büyük destekçisi olan Ziraat bankası aracılığı ile kredi çekerek istediğiniz aracı almanız mümkündür.

  2. hüseyin der ki:

    Kredi başvurularında araç almak isteyenlere en büyük desteği Ziraat Bankası vermektedir. Kendinize uygun krediyi seçerek uygun faizlerle dilediğiniz krediyi seçebilirsiniz.

  3. ufuk der ki:

    Taşıt kredilerinde banka seçiminizi Ziraat bankasından yana kullanmanız en faydalısı olacaktır. Seçtiğiniz kredilerde en uygun faizler ile taşıt kredisi başvurularınızı en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir